Publicat Ieri

Менеджер по железнодорожной логистике - Manager de logistica feroviara .

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

В отдел железнодорожной логистики транспортно-экспедиторской компании Gradalogistic S.R.L. требуется ответственный, коммуникабельный и нацеленный на результат менеджер по железнодорожной логистике.

Функциональные обязанности:

  • Организация железнодорожных перевозок;
  • Поиск и привлечение клиентов;
  • Переговоры с клиентами, обработка запросов клиентов, заключение договоров;
  • Оформление документов.

Требования к соискателям:

  • обязательное знание выше среднего уровня государственного и русского языков;
  • приветствуется опыт в железнодорожных перевозках;
  • коммуникабельность, целеустремленность, ответственность, инициативность, умение работать в команде, быстрая обучаемость.
  • уверенный пользователь ПК.

Компания гарантирует:

  • Фиксированную часть зарплаты+премии;
  • стабильный график работы –понедельник –пятница с 8.30 до 17.30.
  • возможности для обучения и профессионального развития;
  • официальное трудоустройство, полный социальный пакет и достойную оплату труда.

Compania de expediție Gradalogistic S.R.L. anunta concurs pentru ocuparea locului vacant de Manager de logistica feroviara - responsabil, comunicativ și orientat spre rezultate.

Responsabilitati functionale:

  • Organizarea transportului feroviar;
  • Cautarea si atragerea clientilor;
  • Negocieri cu clientii, procesarea cererilor clientilor;
  •  Intocmirea documentelor.

Cerințe pentru solicitanți:

  • cunoștințe obligatorii peste nivelul mediu de rusă și de stat;
  • experienta in transport feroviar este binevenita;
  • abilitati de comunicare, dedicare, responsabilitate, initiativa, capacitate de lucru in    echipa, invatare rapida.
  • utilizator de PC sigur.

Compania garanteaza:

  • Parte fixa din salariu + bonusuri;
  • program de lucru stabil – luni – vineri de la 8.30 la 17.30.
  • oportunitati de formare si dezvoltare profesionala;
  • angajare oficială, pachet social complet și salarii decente.

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, șoseaua Muncești 29