Publicat Recent

Asistentă Medicală

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii medicale
  • Bune abilități în procedurile de prelevare
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
  • Amabilitate, comunicare eficientă și informarea clienților

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant;
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
  • Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră
  • Acces la programe de instruire și perfecționare

Responsabilități:

  • Pregătirea pacientului
  • Recoltarea probelor biologice
  • Respectarea standardelor pre-analitice
  • Înregistrarea electronică a pacienților
Trimite CV

Despre companie

MedFamily este compania care își dedică toate resursele pentru a asigura fiecărui client servicii medicale profesioniste la cele mai înalte standarde.

Accesul la serviciile noastre este facilitat de sistemul integrat pe care îl aplicăm: asistența medicală primară (17 medici de familie) și asistența medicală specializată de ambulator (cardiologie, reumatologie, gastrologie, endocrinologie, ginecologie, neurologie, pediatrie, neuropediatrie, oftalmologie, otorinolaringologie, ultrasonografie), staționar de zi, laborator de analize medicale. Ne angajăm să oferim servicii unice prin profesionalismul, grija și responsabilitatea personalului nostru medical, prin facilitățile moderne pe care le punem zilnic la dispoziția fiecăruia.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, Mircea cel Bătrin nr. 27/6