Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Realitatea este un grup de media electronică, formată din televiziunea RLIVE TV, platformele digitale în limba română – Realitatea.md și Bani.md, în limba rusă – Rupor.md, în limba engleză – Moldovalive.md și platforma de transmisiuni live – Rlive.md.

Căutăm un Director de vânzări motivat și orientat spre rezultate care să se alăture echipei noastre.

Care sunt responsabilitățile tale?

  • Studierea pieții și identificarea noilor Clienți.
  • Prezentarea ofertelor comerciale și implicarea în negocieri.
  • Accelerarea creșterii vânzărilor și monitorizarea performanțelor.
  • Promovarea și vânzarea serviciilor de publicitate potențiali și existenți.
  • Verificarea și raportarea activităților.

Ce competențe să deții?

  • Experiență în domeniu, experiența anterioară în mass-media reprezintă un avantaj.
  • Cunoașterea instrumentelor Microsoft Office (Excel, Word).
  • Abilități de comunicare
  • Cunoștințe solide de limba română și rusă.
  • Capacitatea de a lucra dinamic, respectând termenele limită.

Ce oferim?

  • Munca într-o echipă dinamică.
  • Oportunitatea de dezvoltare profisională
  • Mediul de lucru unde prețuim inovația, cruriozitatea și dezvoltarea continuă.

Dacă ești interesat/ă transmite CV-ul

Trimite CV

Despre companie

Hai salut,

Noi suntem grupul Realitatea și obiectul muncii noastre ești chiar tu, ca să fii informat corect, rapid și despre toate.

Ca să reușim, împreună, caută la televizor canalul R LIVE TV, sau pe online ne găsești pe Realitatea.md, rlive.md, bani.md, rupor.md și moldovalive.md.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, stradela Teatrului 2/2