Publicat Recent

Manager Vânzări Panouri solare Cerințe

Informații de bază

Salariu:
50 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania E-PRIME.MD astăzi este una din liderii pieții Republicii Moldova care oferă servicii și componente pentru sisteme fotovoltaice la cheie, cu și fără stocare de energie.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu (avantaj);
  • Studii superioare sau medii;
  • Bună cunoaștere a limbilor: româna și rusă;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Aptitudini excelente de comunicare, prezentare și ofertare;
  • Bune abilități de convingere;
  • Atitudine prietenoasă și entuziasm față de lucru.

Responsabilități:

  • Crearea celei mai bune oferte pentru clienți, prin identificarea celor mai bune soluții pentru ei
  • Întocmirea ofertelor comerciale, negocierea și încheierea tranzacțiilor
  • Îndeplinirea planului de vânzări

Dacă te regăsești în cele de mai sus, atunci trimite CV la adresa de email:hr@eprime.md

  • Informarea clienților despre produse si promoții;
  • Participa la elaborarea scenariilor și a ofertelor comerciale;
  • Extinde baza de clienți pentru a îndeplini sarcinile și planurile.

Oferim:

  • Posibilitatea de a-ți crește constant veniturile;
  • Angajare oficială;
  • Salariu motivant și bonusuri lunare pentru performanțele realizate;
  • Perspectiva afirmării într-un domeniu nou pe piață;
  • Program de lucru zilnic convenabil.

* Locația: or. Chișinău, sectorul Centru, str. Mihai Eminescu 41/1.

Ai abilități de comunicare eficientă, un învățat rapid, abilități de organizare și orientat spre rezultat, atunci aplică, nu ezita.

Trimite CV-ul cu poza la adresa de e-mail hr@eprime.md

Trimite CV

Despre companie

E-PRIME.MD  este compania lider pe piața din Republica Moldova care oferă servicii și componente pentru sisteme și kit-uri fotovoltaice la cheie, cu și fără stocare de energie.

Cine sunt clienții noștri? Serviciile E-PRIME sunt ideale pentru cei care doresc să facă economie de energie, atât persoanele fizice pentru locuințe private, cît și persoane juridice care doresc să implementeze un sistem / kit fotovoltaic solar pentru a căpăta independență energetică.

Oferim încredere și expertiză profesională, indiferent de situație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Mihai Eminescu 41/1