Publicat Recent

Designer

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea poziției vacante

Căutăm un Designer Grafic talentat și cu experiență, specializat în crearea de makete pentru albume foto. Rolul implică colaborarea strânsă cu clienții pentru a transforma viziunile și amintirile lor în opere de artă vizuale unice. Responsabilitățile principale includ primirea și analiza materialelor de la clienți, proiectarea maketelor inițiale, trimiterea lor spre aprobare și realizarea modificărilor necesare în funcție de feedback-ul primit.

Responsabilități:

  • Colaborarea cu clienții pentru a înțelege cerințele și preferințele lor.
  • Crearea de makete inițiale folosind software-ul de design grafic.
  • Prezentarea maketelor clienților și integrarea feedback-ului pentru a îmbunătăți și finaliza designul.
  • Menținerea standardelor ridicate de calitate și respectarea termenelor limită.
  • Contribuirea la dezvoltarea și îmbunătățirea continuă a proceselor de design.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în designul grafic, în special în crearea de makete pentru albume foto,flayere,cărti de vizită.
  • Competențe avansate în utilizarea software-ului de design grafic (ex. Adobe Photoshop,publisher id desgin).
  • Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă.
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele strânse.
  • Atenție la detalii și un ochi estetic dezvoltat.

Ce Oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic.
  • Salariu foarte bun .
  • Șanse de dezvoltare și experiență experiență.
  • Posibi lucru va fii de acasă.
Trimite CV

Despre companie

  • Suntem o Echipă care în timp a creeat un Mini Lab
  • care produce albume foto pentru toate evenimentele și mai ALES

  • pentru a tipări pozele care sunt deseori uitate prin calculator sau telefon sau adesea sunt pierdute
  • Am început activitatea acum 4 ani online și în tot acest timp am oferit
  • Servicii de Design imprimare foto a cărților
  • Recent am deschis un spațiu fizic unde fiecare client care ține la pozele și momente frumoase poate să ne viziteze pentru a imprima pozele într-o Fotocarte

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte