Publicat Ieri

Asistent jurisconsult

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Poșta Veche

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

  • Studii superioare juridice;
  • Experiență de muncă în domeniu minim 1 an;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusa, engleza va constitui un avantaj;
  • Grad sporit de responsabilitate și implicare, atenție la detalii;
  • Persoană organizată, punctuală și de încredere.

Responsabilități:

  • Întocmirea, analiza și redactarea actelor cu caracter juridic, proiectelor de contracte și negocierea clauzelor legale ale acestora, corespondenței de afaceri, cererilor și pretențiilor;
  • Reprezentarea intereselor companiei în fata autorităților publice, instituțiilor de orice natură, precum și în fața oricărei persoane juridice sau fizice;
  • Consultarea și informarea permanentă cu privire la modificările legislative;
  • Actualizarea permanentă a bazei informaționale legislative a companiei.

Condiții oferite:

  • Salariu motivant;
  • Telefonie mobilă corporativă;
  • Lucrul într-un mediu plăcut și colectiv prietenos;
  • Posibilitatea de avansare în carieră în cadrul companiei;
  • Grafic de lucru full-time: [vezi telefon]09.00-18.00 de luni până vineri.

Rugăm persoanele cointeresate să expedieze CV-ul cu poza atașată la adresa de email: angela.negoita@tetis.md.

Abilități cheie
Comunicare Time Management Lucru în echipa Gândire critică Adaptabilitate Analiza datelor Învățare continuă
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Prodiafarm это сеть аптек " Hippocrates" . Сеть основана в 2003 году. На сегодняшний день сеть представлена более чем 150 филиалами расположенными по всей территории Республики Молдова.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Calea Orheiului, 103/3