Publicat Ieri

Brand Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

PROFMET este o companie lider în industria noastră, specializată în producția și distribuția sistemelor de fixare. Cu o istorie bogată de peste 20 ani, ne mândrim cu calitatea produselor noastre și cu relațiile pe care le construim cu clienții noștri.

Suntem în căutarea unui Brand Manager talentat și pasionat care să se alăture echipei noastre dinamice.

Brand Manager-ul nostru ideal va fi responsabil de dezvoltarea și implementarea strategiei de brand pentru PROFMET, precum și de menținerea și consolidarea reputației noastre pe piață. Persoana potrivită va lucra îndeaproape cu echipa noastră de marketing și va juca un rol cheie în succesul nostru continuu.

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei de brand a companiei PROFMET.
  • Definirea și gestionarea identității de brand, mesajelor și valorilor brandului.
  • Monitorizarea și analizarea concurenței și a tendințelor pieței pentru a identifica oportunități de creștere.
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a dezvolta și implementa campanii de marketing eficiente.
  • Supervizarea și gestionarea bugetului de marketing pentru brand.
  • Asigurarea consistenței mesajelor de brand pe toate canalele de comunicare.
  • Crearea și menținerea relațiilor cu partenerii de afaceri și clienții pentru a consolida brandul.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în managementul de brand sau într-o poziție similară.
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple proiecte simultan.
  • Creativitate și gândire strategică.
  • Cunoștințe solide de marketing și analiză de piață.
  • Abilități de conducere și capacitatea de a colabora eficient cu echipa.
  • Experiență în industria PROFMET este un avantaj.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii.
  • Tichete de masă.
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00).
  • Oportunitatea de a lucra pentru o companie de succes și de a-ți dezvolta cariera în domeniul brandului.
  • Mediu de lucru stimulant și colaborativ.
  • Transport corporative de la și spre locul de muncă.

Dacă ești o persoană proactivă, creativă și pasionată de dezvoltarea și gestionarea brandurilor, aplică pentru această poziție. Trimite CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa recrutare@profmet.md

PROFMET este angajatorul care oferă șanse egale și încurajează diversitatea la locul de muncă.

Abilități cheie
Managementul proiectelor Etica în muncă Analiza datelor Învățare continuă Comunicare Time Management Lucru în echipa Creativitate Adaptabilitate Copywriting SEO/SEM marketing Abilități interpersonale Asertivitate

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Zonă de recreere

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Compania PROFMET (grupul de companii LIDER) – cel mai mare importator, furnizor și distribuitor de elemente de fixare, scule, abrazive și echipamente de protecție din țară.

Suntem o companie care se dezvoltă vertiginos și cu pași rapizi pe piața din Republica Moldova, prin lărgirea portofoliului de clienți și prin diversificarea sortimentului de produse oferite. Suntem mândri de angajații noștri, căci doar împreună cu ei ne putem dezvolta și obține succese, oferindu-le training-uri de cea mai înaltă calitate, condiții bune și sigure de muncă, implicându-i în diverse proiecte și activități.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă și Vă doriți o carieră de succes într-o companie cu un înalt potențial de dezvoltare și progres, Vă invităm să analizați ofertele noastre și aplicați pentru posturile vacante care v-au trezit interes sau în care ați dori să vă manifestați competențele și abilitățile profesionale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Petricani 33