Publicat azi

Organizator de Evenimente

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oportunitate de Angajare: Organizator de Evenimente

Ești pasionat de planificare și coordonare? Te invităm să fii parte dintr-o  echipă dinamică în calitate de Organizator de Evenimente!

Principalele responsabilități:

  • Planificare: Stabilește obiectivele evenimentului, identifică resursele necesare și elaborează un plan detaliat pentru implementare.
  • Coordonare: Asigură buna desfășurare a evenimentului, gestionând furnizorii și supervizând toate aspectele logistice.
  • Comunicare: Menține o comunicare eficientă cu clienții, furnizorii și echipa de organizare pentru a asigura că toți sunt la curent cu schimbările și cerințele.
  • Bugetare: Stabilește și gestionează un buget pentru eveniment, asigurându-se că cheltuielile sunt în concordanță cu resursele disponibile.
  • Negociere: Stabilește și negociază contracte cu furnizorii pentru a obține cele mai bune oferte și servicii pentru eveniment.
  • Rezolvarea problemelor: Abordează și soluționează rapid orice probleme sau obstacole care pot apărea în timpul planificării sau desfășurării evenimentului.
  • Evaluare: Analizează succesul evenimentului după încheiere pentru a identifica aspectele care au funcționat bine și cele care pot fi îmbunătățite pentru evenimentele viitoare.

Cerințe:

  • Limba română , engleză și rusa - nivel avansat
  • Disponibilitate pentru deplasări și activitate atât în birou, cât și în teren
  • Capacități de planificare și organizare
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Creativitate și gândire strategică.
  • Experiență în organizarea diverselor tipuri de evenimente.
  • Flexibilitate și capacitatea de a gestiona provocările în timp real.
  • Permis de conducere categoria B.

Ce oferă compania candidatului:

  • Remunerare competitivă în funcție de performanțe.
  • Cursuri de dezvoltare profesională.
  • Experiență în colaborarea cu specialiști din diverse domenii.
  • Integrare într-o echipă tânără și dinamică.
  • Cursuri de dezvoltare profesională
  • Remunerare motivantă, în funcție de performanțe
  • Echipă tânără și ambițioasă
  • Experiență de comunicare cu specialiști din diverse domenii

Trimite CV-ul și o scrisoare de intenție la job.consultinglab@gmail.com  și fă parte din povestea noastră de succes în crearea evenimentelor de neuitat!

Abilități cheie
Limbi străine Networking Etica în muncă Managementul proiectelor Abilități interpersonale Comunicare Soluționarea problemelor Time Management Lucru în echipa Gândire critică Empatie Creativitate Adaptabilitate

Beneficii

Mobil

Cărți de vizită

Călătorii

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Despre companie

Suntem inovatori în domeniul serviciilor HR online din Republica Moldova, oferindu-ți acces la soluții complete și eficiente pentru gestionarea resurselor umane la doar un click distanță. Ne-am adaptat cu ușurință noilor condiții și am adus beneficii considerabile pentru companiile din Moldova.

Cu noi, poți accesa o gamă variată de servicii HR esențiale.

Totul este disponibil online, la un click distanță! Contactează-ne astăzi și descoperă cum putem să-ți transformăm operațiunile HR într-un proces eficient și modern!

Acesează site-ul https://www.hr-consultinglab.com/

HR Consultinglab: În căutarea unui candidat de excepție!

Vreau pe cineva proactiv, un adevărat profesionist care depășește orice așteptare.

Candidatul ideal aduce un CV impecabil și este pregătit pentru interviu, evidențiindu-și atenția la detalii.

Aștept pe cineva care știe cum să localizeze rapid adresa noastră pe Google Maps, care comunică deschis dacă nu poate ajunge la interviu și care are o motivare clară pentru a se alătura echipei noastre. Cunoscător al detaliilor despre compania la care aplică, acest candidat vine la interviu cu notițe și conștientizează valoarea sa pe piața muncii.

Imi doresc un candidat conștient de propriile abilități, deschis la feedback constructiv și apreciază fiecare oportunitate de învățare.

Înțelege că timpul acordat este prețios și valorează fiecare interacțiune.

Vreau o poză autentică, fără artificii sau distorsiuni, care să reflecte realitatea.

Un candidat cu cultură, educație și inteligență, gata să aducă o contribuție semnificativă echipei noastre.

Nu suntem disperați, suntem dornici să vedem schimbarea!

Tu, HR, ce fel de candidat visezi să aduci în echipa ta de succes?

Dragă candidat, te regăsești în aceste cerințe, aștept cu nerăbdare să te cunosc!

Instagram: https://instagram.com/este_delucru?igshid=MmVlMjlkMTBhMg==

Site: https://www.hr-consultinglab.com/

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. București 23A