Publicat Ieri

Manager Evenimente

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare, Medii de specialitate, Medii
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Panda Tur organizează și participă la târguri, festivaluri, expoziții, concursuri și muuuuuulte alte evenimente și proiecte interesante, dacă simți că poți avea grijă ca totul să fie organizat la cel mai înalt nivel, totul să fie la timp și la locul său, atunci trimite CV-ul la hr@pandatur.md

Responsabilități:

  • Organizarea evenimentelor planificate (Expoziții, Festivaluri, Targuri, Caritate….)
  • Colaborare cu echipa pentru a promova aceste evenimente
  • Raportarea post eveniment

Abilități:

  • Persoană activă, organizată, cu un potențial creativ, perseverență, atenție la detalii.

Oferim:

  • Lucru într-un colectiv tânăr;
  • Training-uri la partenerii noștri pentru dezvoltarea abilităților
  • Oficiu în centru capitalei
  • Salariu cu perspectivă de creștere, în dependență de abilitățile demonstrate

Dacă te-ai regăsit în acest job sau ești interesat transmite-ne un CV cu menționarea postului de muncă dorit la adresa de email: hr@pandatur.md

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Vasile Alecsandri nr.121