Publicat Recent

Manager Vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

*Creste si elaboreaza baza de date a potentialilor clienti

*Stabileste minim 5 intilniri zilnice in teren cu potentiali clienti

*Prezinta produsul public sau/si in sedinta cu clientii

*Conduce clientul catre inchiderea tranzactiei

*Raporteaza zilnic catre Supervizor informatii despe stadiul activitatilor programate, activitatile in curs de desfasurare, situatiile noi create.

tel: [vezi telefon]079060202

email: officeecoscon@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Compania „ECOSCON GROUP SRL” ofera servicii de curățare a canalizării (vidanjare), desfundare/spalare canalizare, chirie/deservire/vinzare toelete ecologice (WC Mobile). Aplicăm o abordare in interesul maxim al clientului a soluționării probleme și facem tot posibilul pentru garantarea eficienții prestarii serviciilor noastre si respectarea termenelor de executare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte