Publicat Recent

Agent Imobiliar Proprietăți Deluxe

Informații de bază

Salariu:
de la 5 000 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Anunțăm concurs pentru poziția de Agent Imobiliar Proprietăți Deluxe.

Responsabilități

  • Gestionarea portofoliului de proprietăților luxoase;
  • Depistarea și contractarea noilor proprietăți pentru vânzare;
  • Prezentarea proprietăților de classa lux cumparatorului interesat;
  • Identificarea necesităților clientului (vânzator/cumpărător) și satisfacerea acestora;
  • Negocierea condițiilor de colaborare (cu noul client);
  • Asistarea clienților pe toată perioada procesului de tranzacționare imobiliară;
  • Introducerea sistematică a informațiilor în baza de date pusă la dispoziție de către companie.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate;
  • Experiență în vânzări de obiecte luxoase (vânzări imobiliare constituie un avantaj);
  • Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
  • Abilitați de vânzare și negociere;
  • Cunoștințe foarte bune de operare PC;
  • Permis de conducere (categoria B) și automobil propriu;
  • Calități personale: profesionist, încrezut, orientat spre client; perseverent, corect, gândire flexibilă.

Oferim:

  • Venituri generoase din comisioane;
  • Posibilitatea de a gestiona personal programul de lucru;
  • Laptop și telefon de serviciu;
  • Instruirea și integrarea în activitatea imobiliară;
  • Sesiuni de coaching pentru dezvoltare profesională;
  • Angajament pe termen lung.

Dacă consideri că te potrivești pentru a fi Agent Imobiliar Proprietăți Deluxe în compania MIRAX, așteptăm CV-ul tău la adresa electronică: hr@mirax.md iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

Trimite CV

Despre companie

Mirax - Companie Imobiliară | Servicii imobiliare

Oferim servicii de înaltă calitate și eficiență în fiecare etapă a muncii, dăm dovadă de profesionalism, deținem ani de experiență, cunoștințe în domeniu - factori apreciați de clienții noștri mulțumiți.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte