Publicat Recent

Agent Imobiliar pe închirieri

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Agent Imobiliar pe închirieri  motivat pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Identificarea și promovarea proprietăților disponibile pentru închiriere către clienți potențiali.
  • Găsirea de chiriași potriviți pentru proprietățile din portofoliul agenției.
  • Negocierea contractelor de închiriere și gestionarea documentelor corespunzătoare.
  • Menținerea relațiilor cu proprietarii și chiriașii.
  • Raportarea și monitorizarea activităților de închiriere.

Cerințe:

  • Experiența în vânzări constituie un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Bune abilități de organizare și gestionare a timpului.
  • Permis de conducere categoria B, automobil propriu.

Dacă sunteți interesat de această oportunitate și credeți că îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa indicată.

Trimite CV

Despre companie

Mirax - Companie Imobiliară | Servicii imobiliare

Oferim servicii de înaltă calitate și eficiență în fiecare etapă a muncii, dăm dovadă de profesionalism, deținem ani de experiență, cunoștințe în domeniu - factori apreciați de clienții noștri mulțumiți.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte