Publicat Recent

Mecanic Auto

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii de specialitate sau cunoștințe în domeniul ingineriei şi/sau tehnologiei construcției auto
  • Deținerea permisului de conducere categoria „B”;
  • Experiența anterioară în domeniu constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, engleză constituie un avantaj;
  • Cunoașterea și experiența practică de utilizare a calculatorului.

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv. Beneficiați de un pachet salarial competitiv, cu posibilități de bonusare în funcție de performanțe.
  • Angajare oficială cu pachet social.
  • Echipamente de lucru de ultimă generație și tehnologii avansate pentru a diversifica serviciile oferite clienților.
  • Lucrați alături de o echipă dedicată, prietenoasă și orientată către succesul comun.
  • Există posibilități de avansare în carieră pentru cei dedicați și motivați să-și dezvolte competențele și să contribuie la succesul echipei.

Responsabilități:

  • Experiență în domeniul auto.
  • Cunoștințe solide despre sistemul auto și reparații.
  • Abilități de diagnosticare a problemelor tehnice.
  • Capacitatea de a efectua reparații și întreținere eficientă.
  • Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra independent.
  • Abilități bune de comunicare.
  • Respectarea normelor de siguranță în timpul muncii.
  • Controlul calității lucrărilor efectuate.

Despre companie

Electro Garage este un service auto ce are ca domeniu principal de activitate întreținerea și repararea autovehiculelor hibride și electrice.

Deservim toate brandurile auto cu multă grijă și profesionalism.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada