Недавно опубликовано

Mecanic Auto

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii de specialitate sau cunoștințe în domeniul ingineriei şi/sau tehnologiei construcției auto
  • Deținerea permisului de conducere categoria „B”;
  • Experiența anterioară în domeniu constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, engleză constituie un avantaj;
  • Cunoașterea și experiența practică de utilizare a calculatorului.

Condiții de muncă:

  • Salariu competitiv. Beneficiați de un pachet salarial competitiv, cu posibilități de bonusare în funcție de performanțe.
  • Angajare oficială cu pachet social.
  • Echipamente de lucru de ultimă generație și tehnologii avansate pentru a diversifica serviciile oferite clienților.
  • Lucrați alături de o echipă dedicată, prietenoasă și orientată către succesul comun.
  • Există posibilități de avansare în carieră pentru cei dedicați și motivați să-și dezvolte competențele și să contribuie la succesul echipei.

Responsabilități:

  • Experiență în domeniul auto.
  • Cunoștințe solide despre sistemul auto și reparații.
  • Abilități de diagnosticare a problemelor tehnice.
  • Capacitatea de a efectua reparații și întreținere eficientă.
  • Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra independent.
  • Abilități bune de comunicare.
  • Respectarea normelor de siguranță în timpul muncii.
  • Controlul calității lucrărilor efectuate.

О компании

Electro Garage – это автосервис, основной деятельностью которого является обслуживание и ремонт гибридных и электрических автомобилей.

Мы обслуживаем автомобили всех марок с большим вниманием и профессионализмом.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?