Publicat Ieri

Operator Call Center

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Experiența de muncă pe un post similar, minim 6 luni;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă (engleza, va consitui un avantaj);
  • Abilități de operare PC (cunoștințe de operare Excel- binevenit);
  • Bune abilități de comunicare și rezolvare a situațiilor neplăcute;
  • Rezistență la stres, amabilitate și punctualitate.

Responsabilități:

  • Recepționarea apelurilor din partea clienților;
  • Procesarea comenzilor pentru livrare sau a comenzilor la pachet ( la telefon sau pe site);
  • Interacțiune cu partenerii restaurantului ( companii de livrare);

Oferim:

  • Condiții prielnice de muncă;
  • Salariu decent;
  • Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
  • Echipă prietenoasă.

Требования к кандидату:

  • Опыт работы на аналогичной должности не менее 6 месяцев;
  • Обязательное знание румынского и русского языков (английский будет преимуществом);
  • Навыки работы на ПК (знание Excel - приветствуется);
  • Хорошие коммуникативные навыки и умение решать неприятные ситуации;
  • Стрессоустойчивость, доброжелательность и пунктуальность.

Обязанности:

  • Прием звонков от клиентов;
  • Обработка заказов на доставку или заказы с собой (по телефону или на сайте);
  • Работа с партнерами

Мы предлагаем:

  • Хорошие условия работы;
  • Достойная зарплата;
  • Возможности профессионального развития и роста;
  • Дружный коллектив.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul, la hr@salat.md sau apelând [vezi telefon]069870480 / [vezi telefon]068688341 și indicați în subiectul scrisorii postul vacant pentru care aplicați.

Trimite CV

Despre companie

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte