Publicat Recent

Vânzător - consultant DIDI Store (Sun City)

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania oferă:
- Salariu de la 6000 MDL + % din vinzari;
- Angajarea oficială în cimpul muncii cu pachet social;
- Regim de lucru, pe schimburi 2/2 zile;
- Oportunități de dezvoltare profesională;

Responsabilități:
- consultarea clienților la cel mai înalt nivel;
- menținerea unei experiențe pozitive pentru clienți;
- realizarea obiectivelor de vânzări;
- înregistrarea operațiunilor de vânzare etc.

Cerințe față de candidat:
- Persoană energică, receptivă, disciplinată;
- Abilitati de comunicare si convingere;
- Cunoasterea limbilor romană și rusă.
- Experienţa în muncă nu este obligatorie, dar constitue un avantaj.;

Expediați CV-ul la adresa electronică: didistore.moldova@gmail.com
Telefon: [vezi telefon]079811300

Trimite CV

Despre companie

Cele mai de succes companii autohtone și străine ne încredințează nouă selectarea personalului.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte