Publicat Ieri

Manager vînzări metal

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre Still Ferro:
Producem din 2009. Avem un portofoliu variat de canapele, dormitoare, mese, fotolii, scaune, banchete în serie și la comandă, pentru piața locală și export.

Suntem în căutare de coleg în echipa noastră, pentru poziția - Manager vînzări  B2B.

Principalele responsabilități:

1. Cercetarea pieței-analiza pieței și identificarea necesităților acestei categorii de clienți.

2. Negocierea-desfășurarea negocierilor cu potențialii clienți,prezentarea produselor companiei, participarea la expoziții, discutarea condițiilor de colaborare, încheierea contractelor.

3. Realizarea tranzacțiilor-procesarea cererilor de produse, transferul cererilor la producție, controlul livrărilor de produse și al plăților.

4. Monitorizarea și raportarea-elaborarea de rapoarte lunare conform rezultatelor executate și indicatorilor comerciali.

Oferim:

  • Pachet social
  • Salariul negociabil (discutat la interviu)
  • Dezvoltare profesionala
  • Mediu de lucru profesionist
  • Birou confortabil

Adresa noastră: Șos.Balcani 3A . Program de lucru: de Luni pînă Vineri de la 8:30-17:30;

Persoanele interesate rugăm sa ne expedieze cv-ul la adresa hr@tronex.md.
Sau ne puteti contacta pentru detalii la numărul de telefon : [vezi telefon]060 468 333

Trimite CV

Despre companie

Compania "Tronex-Com" activează cu succes pe piaţa republicii Moldova mai mult de 18 ani, oferind clientilor săi o listă de produse și servicii completată permanent: produse laminate, cherestea, fabricarea structurilor translucide, fabricarea de elemente forjate și galerii metalice.

Mai multe informaţii despre Compania noastră puteţi obţine de pe site-ul:www.tronex.mdwww.stillferro.com

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Sculeni, Tronex-Com - Металло-база, Balcani 3 A, L445, Chișinău 2069