Publicat Recent

Сonsultant de vânzări (Proiect Românesc)

Informații de bază

Salariu:
de la 6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania MolTrend este în căutarea unui nou membru de echipa. Relațiile cu clienții sunt primordiale pentru noi și suntem siguri ca anume TU ești cel care va face față noilor provocări.

Cerințe față de candidați:

  • Persoane responsabile, energice, ambițioase;
  • Abilități de comunicare și negociere cu clienții;
  • Dorința de a te perfecționa și dezvolta în domeniul vânzărilor;
  • Cunoaşterea limbilor română;
  • Experiența va constitui un avantaj.

Responsabilitățile de bază ale candidatului:

  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor;
  • Consultarea clienților și oferirea informațiilor suplimentare referitor la produsele noi;
  • Lucru cu obiecțiile;
  • Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
  • Sporirea vânzărilor companiei.

Ce oferim angajatilor:

  • Angajare oficială în conformitate cu CM RM;
  • 100% salariu oficial, care constă dintr-o parte fixă de +% și bonusuri de stimulare. (un angajat cu experienta in munca castiga de la 20.000 lei);
  • Program de lucru flexibil (5/2 - weekenduri flotante, 6 ore);
  • Vacanță plătită după șase luni de muncă;
  • Lucrați într-o echipă prietenoasă și într-un birou confortabil;
  • Educație și formare inițială gratuite;
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei.

Așteptăm cu mare drag CV-ul dvs: hr@yolo.md.

Trimite CV

Despre companie

Moltrend это молодая, быстро развивающаяся компания, которая специализируется на рекламе и продаже инновационных товаров и услуг. Мы не уговариваем клиентов сделать заказ, клиент сам ждет нашего звонка, чтобы воспользоваться услугой или получить товар.

Мы работаем только с такими товарами и услугами, которые вызывают у клиентов эмоциональный восторг.

Наша цель - в ближайшее время выйти на Европейский рынок. Мы готовы дать качественный продукт и сервис клиентам из Европы.

Наша команда– это профессионалы, люди, которые желают расти и развиваться вместе с компанией. Мы ценим вовлеченных сотрудников, которые приходят жить и зарабатывать, а не тратить время, в ожидании окончания рабочего дня.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Bd. Decebal 6