Publicat Recent

Contabil

Informații de bază

Salariu:
de la 17 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Activitatea companiei este import/export, producere, comert angro si cu amanuntul.

Beneficii:

  • Angajare oficială cu întreg pachet social;
  • Salariu motivant;
  • Oficiul amplasat în Chisinau.

Responsabilități:

  • Evidența, contabilizarea materialelor, OMVSD;
  • Perfectarea și prelucrarea documentelor primare;

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate în domeniul economic;
  • Medie inalta la studii sau experiență de lucru în domeniu;
  • Cunoașterea limbilor rusă și română;
  • Bune cunoștințe de operare PC; cunoașterea pachetului MS Office, 1C v7.

Așteptăm să expediați CV-ul la adresa: lidia.contabil@ziglava.md sau sunati pe numarul de telefon [vezi telefon]068409343.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?