Publicat Recent

Servitoare (f/m)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Dorința de a învăța și de a munci;
  • Executivitate, energie, sârguință.

Condiții de muncă:

  • Salariu ridicat
  • Pachet social

Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei în sală (colectarea gunoiului, curățarea umedă a camerei);
  • Menținerea curățeniei pe teritoriul adiacent instituției.

Te așteptăm în echipa restaurantului Butoiaș

Nu ezita să ne contactezi pe numărul: [vezi telefon]060016684!
Vom fi încântați să te alături echipei noastre!

Despre companie

Istoria localului nostru începe în 1970. Avem o vârstă respectabilă, iar dovada lucrului bine făcut stă în cei sute de mii de oameni care ne-au trecut pragul și care au contribuit la dezvoltarea noastră.

Temelia a fost pusă pe o palmă de pământ de la marginea orașului, am ales strategic cea mai tânără, verde și aerată zonă a capitalei. Până în prezent a rămas la fel, doar că am perfecționat darurile naturii, iar copacii falnici continuă să ne hrănească cu umbră și aer proaspăt.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte