Publicat azi

Femeie de serviciu/ Îngrijotoare de încăperi

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Program flexibil
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Compania TEMELIA face angajări pentru poziția de Femeie de serviciu / Îngrijitoare de încăperi. Căutăm o persoană energică, rezistentă și de încredere, capabilă să mențină curățenia și igiena în încăperile noastre. Nivelul de studii și experiența nu sunt necesare pentru această poziție.

Cerințele față de candidat:

  • Cunoașterea proceselor de îndepărtare a murdăriei, de curățare a suprafețelor specifice;
  • Să efectueze diverse sarcini de curățat și întreținut, inclusiv aspirarea, măturarea și ștergerea prafului.
  • Evacuarea deșeurilor menajere sistematic,
  • Să dea dovadă de disciplina, responsabilitate, punctualitate, dorință de a munci.
  • Să poată lucra în mod independent și fără supraveghere constantă.
  • Să demonstreze un real interes pentru curățenie și pentru a menține un mediu de lucru ordonat și igienic.

Responsabilitățile candidatului:

  • Menținerea curățeniei încăperilor alocate, prin aspirare, măturare, curățare și polișare.
  • Curățarea și dezinfectarea suprafețelor, manerelor ușilor și altor suprafețe cu trafic intens.
  • Asigurarea unui mediu de lucru curat și sănătos pentru ceilalți angajați.

Oferta companiei:

TEMELIA oferă program flexibil, cu posibilitatea de a adapta orele de muncă în funcție de necesitățile personale ale angajatului. Salariul va fi negociabil în funcție de performanța la locul de muncă.

De asemenea, vă oferim:

  • Angajare oficială în companie de încredere;
  • Salariu competitiv achitat regulat;
  • Asigurare medicală și socială;
  • Mediu de lucru prietenos;
  • Asigurarea cu inventar de lucru
  • Regim de muncă negociabil/ flexibil.
  • Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Dacă sunteți dornic să vă alăturați echipei noastre, vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Abilități cheie
responsabilitate sârguincioasă independentă atentă punctuală să lucreze cu acuratețe

Beneficii

Personalizarea beneficiilor

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, str. Gagarin, 1