Publicat Ieri

Автомаляр - Подготовитель с опытом и без опыта

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Aeroport, Anenii Noi, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Cricova, Durlești, Ghidighici, Ialoveni, Măgdăcești, Poșta Veche, Râșcani, Rîșcani, Sculeni, Sîngera, Stăuceni, Strășeni, Telecentru, Tiraspol, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

О Компании:

Мы - автолакокрасочная мастерская, преданная и страстно увлеченная восстановлением и трансформацией автомобилей. Мы ищем талантливого и дотошного маляра-подготовителя, чтобы присоединиться к нашей команде и внести свой вклад в создание высококачественных лакокрасочных работ.

Обязанности:

  • Подготовка поверхностей автомобилей к покраске путем шлифования, шпатлевания и других необходимых процессов.
  • Смешивание и подготовка красок для обеспечения идеального соответствия оттенков.
  • Равномерное и точное нанесение краски с соблюдением стандартов качества.
  • Мониторинг процесса покраски и обеспечение отличных конечных результатов.
  • Обслуживание и правильная уборка оборудования и рабочего места.

Требования:

  • Предыдущий опыт в автомобильной покраске и подготовке поверхностей к покраске.
  • Прочные знания о методах и материалах покраски.
  • Отличные навыки смешивания и нанесения краски.
  • Внимательность к деталям и точность в работе с цветами.
  • Способность работать в команде и следовать указаниям коллег.

Предложение:

  • Привлекательный заработный платеж и возможность бонусов в зависимости от результатов.
  • Возможность работать в творческой и технической среде.
  • Профессиональное развитие через работу с передовым оборудованием и техниками покраски.
  • Дружественная рабочая атмосфера и взаимная поддержка.

Как подать заявку:

Если вы готовы эффективно координировать наши процессы по окраске и обеспечивать высокий стандарт обслуживания, отправьте свое резюме или ЗВОНИТЕ +[vezi telefon]37360665557, +[vezi telefon]37360911834, +[vezi telefon]37360911855

С нетерпением ждем вашего заявления и надеемся, что вы станете частью нашей команды.

Abilități cheie
pregătire pentru vopsit vopsire automobile automobile
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Zile suplimentare de concediu

Călătorii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Cazare pentru cei care se relochează

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Compania Noastră este dedicată oferirii serviciilor de înaltă calitate în domeniul AUTO. Ne concentrăm pe satisfacția clienților și furnizarea soluțiilor optime pentru nevoile lor legate de vehicule. Cu o echipă experimentată și pasionată de industria auto, activăm pentru a oferi servicii variate și fiabile, într-un mod profesionist și eficient.

Misiunea noastră este de a oferi clienților noștri servicii auto de încredere, de calitate superioară și adaptate nevoilor lor individuale. Suntem dedicați furnizării de soluții complete și eficiente pentru întreținerea, reparația și îmbunătățirea vehiculelor, contribuind astfel la siguranța și confortul clienților noștri.

Servicii oferite de noi prezintă o gamă largă de servicii auto, inclusiv:

  • Service și reparații auto pentru toate mărcile și modelele de vehicule.

  • Vânzări și închirieri de vehicule, oferind opțiuni variate pentru nevoile și bugetul clienților.

  • Comerț cu piese de schimb de calitate, garantând fiabilitatea și performanța vehiculelor.

  • Montaj și instalare de accesorii auto, personalizând și îmbunătățind vehiculul conform preferințelor clienților.

  • Înlocuirea parbrizelor și reparații de geamuri auto, asigurând siguranța și vizibilitatea optimă în timpul condusului.

  • Servicii de vopsire și caroserie, restabilind aspectul estetic al vehiculelor.

  • Diagnosticare și testare auto avansată, pentru identificarea și remedierea eficientă a problemelor tehnice.

  • Întreținerea regulată a vehiculelor, diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice, schimbul de ulei, înlocuirea pieselor uzate sau defecte, echilibrarea și alinierea roților, repararea sistemelor electrice și electronice etc.

Scopul nostru este de a fi partenerul de încredere al clienților noștri în toate aspectele legate de vehiculele lor. Echipa noastră de specialiști dedicată și pasionată are expertiza necesară pentru a oferi servicii profesionale și soluții personalizate, asigurându-ne că fiecare client primește experiența de calitate pe care o merită.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău