Publicat azi

Șofer-expeditor

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria ”B”. Categoria ”C” va constitui un avantaj.
  • Experiența în calitate de șofer min. 1 an.
  • Abilitatea de a lucra cu documente de expediere.
  • Punctualitate și responsabilitate.

Responsabilități:

  • Primirea mărfurilor de la depozit în conformitate cu actele de însoţire.
  • Livrarea mărfurilor către clienți conform rutelor aprobate.
  • Executarea livrărilor în termen .
  • Monitorizarea stării tehnice a automobilului.

Beneficii:

  • Angajare oficială.
  • Pachet social complet.
  • Prânz gratuit.
  • Salariul motivant - de la 13 000 lei.

Pentru mai multe informații puteți apela: [vezi telefon]060022551
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr.7spice@gmail.com.

Adresa: mun. Chișinău, șos. Muncești 121

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, șos. Muncești, 121/E