Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Responsabilitate, amabilitate, disponibilitatea de a învăța

Responsabilități: terapie comportamentală

Trimite CV

Despre companie

A.O. „Copiii Ploii” este o asociație obștească al cărei scop este de a susține persoanele diagnosticate cu
boli rare genetice și autism și a familiilor acestora în vederea îmbunătățirii calității vieții.
Asociația noastră se ocupă cu realizarea diferitor activități și prioecte de informare, sensibilizare și
incluziune a persoanelor diagnosticate cu boli rare genetice și autism și a familiilor acestora.

Asociația deține în gestiune un Centru educațional pentru copii cu boli rare și autism. Acesta prestează servicii de terapii comportamentale, logopedie, integrare senzorială.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte