Publicat Ieri

Terapeut comportamental

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Centru de dezvoltare pentru copii "My planet" este în căutare de specialiști pentru funcția de terapeut comportamental.

Dacă sunteți psiholog, pedagog sau logoped va așteptăm cu drag în echipa noastră

  • Experiența de muncă nu este obligatorie
  • Instruirea se asigură
  • Cunoașterea limbilor română și rusă este obligatorie

Candidatul Ideal:

  • Capacitate de adaptare
  • Perseverenţă
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Motivație pentru perfecţionare continuă
  • Echilibru psiho-emoţional
  • Atitudine profesionistă, energică și creativă

Responsabilități:

Sub supervizarea unui coordonator comportamental psihologul/terapeutul comportamental va avea următoarele responsabilități:

  • Implementarea unor programe de intervenție individualizate;
  • Colaborarea cu echipa de terapeuți pentru a dezvolta strategii și planuri de intervenție individualizate;
  • Monitorizarea progresului copiilor în cadrul programelor de intervenție;
  • Participarea activă la întâlniri de echipă și la formări profesionale continue;

Descrierea companiei:

Centrul "My Planet" este organizație non-guvernamentală ce prestează servicii de analiză comportamentală pentru copii cu tulburări de spectru autism și copii cu tulburări de învățare. Echipa Centrului nostru este mereu pregătită să primească toți copiii cu iubire și profesionalism.

Dacă ești pasionat(ă) de domeniul lucrului cu copiii cu nevoi speciale și dorești să aduci o schimbare pozitivă în viața lor, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail info@myplanet.md

Trimite CV

Despre companie

Centru de dezvoltare pentru copii cu tulburari de învățare, comportamentale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte