Publicat Recent

Farmacist tehnician

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Pregătire profesională in Medicină; farmacie; Biologie; Chimie
Condiții de muncă: Lucru în echipa de specialiști în cadrul Spitalului

Responsabilități: Acuratețe, punctualitate, colegialitate și respect reciproc în colectiv.

Email: 777rem.57@mail.ru">777rem.57@mail.ru

Nr de contact: [vezi telefon]69144615

Trimite CV

Despre companie

 Compania Medifarm SRL este unicul reprezentant în Republica Moldova al firmei 3S Pharmacological Consultation & Research GmbH, Konigsberger str. 1, 27243 Harpstedt -Gemany,

Obiectul de activitate: cecetări clinice ale medicamentelor generice în condiții de spital pe voluntari conform GCP (bunele practici de cliică). Preluarea probelor biologice, păstrarea lor, pregătirea documentaiei de însoțire și a rapoarelor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, mun Chișinău, Valea Rediului,37; str Pușchin 51.