Недавно опубликовано

Farmacist tehnician

Основная информация

Зарплата:
от 13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe: Pregătire profesională in Medicină; farmacie; Biologie; Chimie
Condiții de muncă: Lucru în echipa de specialiști în cadrul Spitalului

Responsabilități: Acuratețe, punctualitate, colegialitate și respect reciproc în colectiv.

Email: 777rem.57@mail.ru">777rem.57@mail.ru

Nr de contact: [показать номер]69144615

Отправить резюме

О компании

 Compania Medifarm SRL este unicul reprezentant în Republica Moldova al firmei 3S Pharmacological Consultation & Research GmbH, Konigsberger str. 1, 27243 Harpstedt -Gemany,

Obiectul de activitate: cecetări clinice ale medicamentelor generice în condiții de spital pe voluntari conform GCP (bunele practici de cliică). Preluarea probelor biologice, păstrarea lor, pregătirea documentaiei de însoțire și a rapoarelor.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, mun Chișinău, Valea Rediului,37; str Pușchin 51.
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?