Publicat Recent

Administrator pensiune

Informații de bază

Salariu:
600 EUR
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
În străinătate, România, Tulcea

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Disciplină, seriozitate, cunoștințe medii de engleză, cunoștințe medii de lucru pe calculator, eventual permis de conducere

Condiții de muncă: personalul angajat va avea posibilitatea de cazare langa pensiune, intr-o alta locație, dotată cu apă curentă, electricitate, surse de căldură, aer condiționat, internet, cablu TV

Responsabilități: administrarea pensiunii, primirea și cazarea turiștilor, servirea meselor, servicii de curățenie

Trimite CV

Despre companie

Societatea noastră are ca obiect de activitate producerea de beton si prefabricate din beton, la sediul din judetul Ilfov. Dar in judetul Tulcea, la Chilia Veche, avem o pensiune de 24 de locuri, clasificata la 3 margarete, unde dorim sa angajam o familie care sa administreze pensiunea.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte