Publicat Ieri

Specialist imobiliar in oficiu

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania de construcții este în căutare Specialistului în imobiliare
Te provocăm să câștigi atât cât dorești tu!

Atribuțiile tale sunt:

  • Promovarea imaginii companiei pentru potențialii clienți;
  • Intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
  • Dezvoltarea relațiilor cu clienții;
  • Raportarea activității.

Candidatul ideal:

  • Experiență în vânzări în domeniul imobilului;
  • Bune abilităţi de comunicare în limba română și rusă
  • Dornic de creștere profesională și venit financiar bun;
  • Persoană responsabilă, orientată spre rezultat;

Noi oferim:

  • Oficiu confortabil în inima orașului
  • Angajare oficiala
  • Graficul de lucru 09:00 -18:00

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,Agent Imobiliar,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md
Contacte: [vezi telefon]069923333

Despre companie

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?