Publicat Ieri

Chelner

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, În ture
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Tucano Coffee este în căutare de Chelner!

Eşti tânăr? Eşti original? Îți place cafeaua? Dacă ai o pasiune pentru lucrul cu oaspeții, dacă îți dorești să te dezvolți lucrând într-un Coffee Shop și într-o echipă tânără și dinamică, atunci ești persoana potrivită!

Te întrebi din ce motiv să aplici la acest job?

  • Pentru că vei avea parte o experiență extraordinară.
  • Pentru că vei avea partea de colegi curajoși și prietenoși;
  • Pentru că te vei dezvolta profesional.
  • Pentru că vei avea salariul pe care ți-l dorești.

Vrei să știi ce responsabilități vei avea?

  • Vei servi la cel mai înalt nivel oaspeții cu produsele comandate de către ei;
  • Vei avea grijă de sală;
  • Vei debarasa mesele.

Este important:

  • Să ai abilități bune de comunicare;
  • Să fii responsabil/ă și organizat/ă;
  • Să fii pozitiv/ă:
  • Să îți placă să îi ajuți pe cei din jur.

Te-ai decis? Ești pregătit? Atunci:  sună la numărul [vezi telefon]079091421 și înscrie-te la un interviu.
Vrem să fii parte din echipa noastră!

Trimite CV

Despre companie

De ani buni suntem impresionați de cultura bogată a amerindienilor, captivați de caracterul neobișnuit, colorat și bogat al acestei culturi, caracterizată în special de traiul în armonie cu natura.
Ulterior, călătorind prin lume, am găsit în fiecare țară câte o cafenea micuță, care ne atrăgea prin ambianța sa deosebită. Aceste cafenele aveau ceva în comun, pe lângă aromele îmbietoare de cafea ne ademeneau atât căldura și bunăvoința vizitatorilor, care își savurau cafeaua și discutau fără grabă, cât și senzația de dragoste, liniște și libertate.

Toate aceste experiențe au servit drept factori decisivi în crearea conceptului coffee shop-urilor Tucano Coffee, axat pe design etno, atmosferă și cultura țărilor producătoare de cafea.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Nicolae Dimo 4/1