Publicat Recent

Sales agent (relocare în Germania)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Germania, În străinătate

Descrierea poziției vacante

Cerințe obligatorii față de candidat:

  • Deținerea cetățeniei românești;
  • Cunoașterea limbii germane la nivel conversațional;
  • Experiența în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • Disponibilitatea de a se stabili cu traiul în Germania;

Responsabilități:

  • Însușirea cu ușurință a informațiilor noi și utilizarea lor în practică;
  • Stabilirea contactelor cu potențialii clienți în teren, prin telefon, e-mail și rețele de socializare (oferim curs de instrire);
  • Gestionarea bazei de clienți existenți și atragerea spre colaborare a potențialilor clienți;
  • Realizarea obiectivelor lunare de vânzări;

Ce oferă compania:

  • Salariu atractiv (salariu fix + bonusuri%);
  • Angajare oficială;
  • Curs de instruire inițial;
  • Perspectivă de creștere;

Compania va oferi tot suportul necesar pentru relocarea în Germania.

Nr de contact: [vezi telefon]079012814

Trimite CV

Despre companie

DENT MASTER GLOBAL GROUP este o companie de talie internațională din Germania care activează în domeniul reparației și recondiționarea automobilelor prin metoda PDR.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte