Publicat Recent

Specialist Excel

AXIOMA
5 star star star star star 1 recenzie
AXIOMA

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm Specialist Excel

Dacă ai cunoștințe avansate în Excel și vrei să devii un angajat valoros și apreciat în companie, te încurajăm să aplici

Responsabilități:

  • Crearea și gestionarea de foi de calcul în Excel;
  • Analizarea datelor și generarea de rapoarte și grafice relevante;
  • Utilizarea funcțiilor și formulelor în Excel pentru a automatiza procese;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a dezvolta soluții eficiente în Excel.

Cerințe:

  • Experiență în lucrul cu Excel, inclusiv cunoașterea funcțiilor și formulelor avansate;
  • Abilități analitice excelente și atenție la detalii;
  • Capacitatea de a interpreta și analiza datele pentru a oferi soluții relevante;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Atitudine pozitivă și dorință de a învăța și de a se dezvolta.

Beneficii

  • Salariu atractiv achitat întodeauna la timp și pachet social deplin;
  • Instruire din partea companiei;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Card de reducere la Clinica private HARPER MEDKLINIK;
  • Oficiu modern dotat cu terasă la aer liber, masă de tenis, masă de foosball, ceai/ cafea;
  • Teambuildinguri și evenimente sociale pentru a consolida relațiile dintre colegi.

Regimul de lucru: Full Time;

Adresa de lucru : Chișinău, str. Calea Ieșilor, 10B.

Așteptăm CV-ul tău la info@infodebit.md, cu mențiunea Specialist Excel

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
ciobu maria
5 star star star star star
05 Ianuarie 2024
sunt mulțumită de compania dvoastre ciibu maria
0

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Ieșilor 10B