Publicat Ieri

Recrutor

Informații de bază

Salariu:
de la 16 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Helvetia HR este o companie de recrutare a personalului pentru muncă peste hotare- Germania. Căutăm Specialist în recrutare - creativ, activ, un bun ascultator și comunicator. Compania își are sediul în or. Dortmund, Germania, însă specialistul pe care îl căutăm va activa din Republica Moldova.

Descrierea jobului:
  • dobândirea persoanelor interesate să lucreze în Germania;
  • consultarea și oferirea suportului informațional candidaților;
  • promovarea ofertelor de muncă;
  • comunicarea eficientă cu candidații noștri;
Cerințele noastre:
  • studii superioare absolvite sau experiență în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • o bună cunoaștere a limbii române și ruse – la nivel de comunicare;
  • abilități de procesare a informațiilor și cunoașterea calculatorului
  • atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate.
Oferim:
  • oportunități de creștere profesională și financiară;
  • instruire gratuită de către companie;
  • salariu de la 16000 lei

Program de lucru: Luni-vineri, 9:00 – 17:00.

Dacă te regăsești în cele menționate mai sus, atunci așteptăm CV-ul cu POZA la adresa: delucru@helvetia-hr.de  sau sună la +[vezi telefon]49-157-500-89-700.
Abilități cheie
Comunicare clară și eficientă Abilități de comunicare Abilități de ascultare Managementul relației cu clienții (CRM) Lucru în echipa Abilitatea de a învăța rapid

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Uniformă

Program flexibil

Cazare pentru cei care se relochează

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte