Опубликовано вчера

Recrutor

Основная информация

Зарплата:
от 16 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Helvetia HR este o companie de recrutare a personalului pentru muncă peste hotare- Germania. Căutăm Specialist în recrutare - creativ, activ, un bun ascultator și comunicator. Compania își are sediul în or. Dortmund, Germania, însă specialistul pe care îl căutăm va activa din Republica Moldova.

Descrierea jobului:
  • dobândirea persoanelor interesate să lucreze în Germania;
  • consultarea și oferirea suportului informațional candidaților;
  • promovarea ofertelor de muncă;
  • comunicarea eficientă cu candidații noștri;
Cerințele noastre:
  • studii superioare absolvite sau experiență în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;
  • o bună cunoaștere a limbii române și ruse – la nivel de comunicare;
  • abilități de procesare a informațiilor și cunoașterea calculatorului
  • atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate.
Oferim:
  • oportunități de creștere profesională și financiară;
  • instruire gratuită de către companie;
  • salariu de la 16000 lei

Program de lucru: Luni-vineri, 9:00 – 17:00.

Dacă te regăsești în cele menționate mai sus, atunci așteptăm CV-ul cu POZA la adresa: delucru@helvetia-hr.de  sau sună la +[показать номер]49-157-500-89-700.
Ключевые навыки
Comunicare clară și eficientă Abilități de comunicare Abilități de ascultare Managementul relației cu clienții (CRM) Lucru în echipa Abilitatea de a învăța rapid

Преимущества

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

Оплата жилья в случае переезда

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?