Publicat Ieri

Менеджер по маркетингу / Marketing Manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Noi mărim echipa și avem nevoie de colegi noi. Tinzi spre o cariera în marketing și crezi că perseverența, creativitatea, spiritul de echipă și pedantismul sunt puncte tale forte? Atunci drumul spre cariera ta de succes este la noi!

Responsabilități:

  • Marketing comercial (analiză, planificare, raportare);
  • Brand Marketing (formarea prețurilor, dezvoltarea produselor noi, designul promoțiilor, SMM analiză);
  • Comunicarea cu echipa de vânzări la nivelul supervizorilor.

Acest job este pentru tine, dacă:

  • Ai Studii superioare (marketing)
  • Deții abilități de lucru în 1C
  • Poți analiza și crearea rapoarte
  • Rar ți se întâmplă să întârzii, de obicei ești printre primii care intră în oficiu dimineața
  • Găsești ușor limbă comună cu orice tip de persoană, empatizezi și te adaptezi ușor
  • Îți atingi întotdeauna obiectivul, chiar și în condiții de incertitudine ridicată și cu multe sarcini concomitente

Condiții de muncă:

  • Zi deplină. L-V 9-18
  • Oficiu nou str Bacioii Noi 14/9, transport de serviciu din sec. Botanica.
  • Calculator, telefon cu număr corporativ.

În prima perioadă, noii angajați au un mentor care îi ajută să se adapteze mai ușor și să înțeleagă ce au de făcut. Totodată, în companie, se organizează diverse traininguri și cursuri de formare continuă.

Dacă sunteți interesat de postul nostru vacant, expediați CV-ul dvs cu specificarea postului la care candidați, la hr@customagic.md și noi vă contactăm în cel mai scurt timp.

Вы обладаете аналитическим складом ума и креативностью.
Вам нравится интересная, многогранная работа и вы хотите получить массу адреналина и возможность проявить творческие способности, тогда должности Менеджера по маркетингу для вас.

Что мы предлагаем?

  • Официальное трудоустройство, стабильность;
  • Достойную и своевременную оплату труда;
  • Бесплатное обучение;
  • Карьерный и профессиональный рост;
  • Работу в крепкой и дружной команде;
  • График работы: понедельник - пятница с 09:00 до 18:00 сектор Ботаника, есть служебный транспорт.

Что необходимо для этого?

  • Высшее образование (маркетинг);
  • Опыт работы приветствуется;
  • Целеустремленность, ответственность, дисциплина;
  • Хорошие навыки общения, креативность и нестандартность мышления.

Чем надо будет заниматься?

  • Трейд маркетингом (аналитикой, планированием, отчетностью);
  • Бренд маркетингом (ценообразованием, разработкой новых продуктов, дизайном акции, СММ аналитикой);
  • Коммуницировать с торговой командой на уровне супервайзеров.

Если вы прочитали и вам понравилось, отправьте резюме на адрес электронной почты hr@customagic.md указав в теме сообщения «Менеджер по маркетингу» и приходите в нашу команду.

Trimite CV

Despre companie

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill hr@customagic.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, sciusev 111