Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare/medii în contabilitate sau finanțe.
  • Experiență de lucru ca contabil.
  • Cunoasterea legislatiei in vigoare.
  • Cunostinte avansate PC (MS Office, 1С 8).
  • Experiență în planificarea economică (este un avantaj).
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă.
  • Abilități dezvoltate de comunicare.
  • Responsabilitate, capacități analitice, atentie la detalii.

Condiții de muncă:

  • Grafic de lucru luni-vineri [vezi telefon]10.00-19.00.
  • Loc de muncă în centrul capitalei.
  • Pachet social complet.
  • Colectiv primitor și conducători adecvați.
  • Perspective în carieră.

Responsabilități:

  • Primirea și verificarea documentelor contabile primare.
  • Evidența contabilă-păstrarea competentă şi veridică a documentaiei de contabilitate.
  • Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor.
  • Elaborarea rapoartelor întru buna evidență a cheltuielilor.
  • Întocmirea dărilor de seama către organele ierarhic superioare.
  • Pregătirea documentelor pentru rapoarte fiscale şi statistice.
  • Planficarea bugetelor și altor instrumente de gestionare financiară.
  • Evidența încasărilor și cheltuielilor (paypal,ecommerce, chesh, contul bancar).
  • Evidența și calcularea salariilor.

Despre companie

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte