Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare/medii în contabilitate sau finanțe.
  • Experiență de lucru ca contabil.
  • Cunoasterea legislatiei in vigoare.
  • Cunostinte avansate PC (MS Office, 1С 8).
  • Experiență în planificarea economică (este un avantaj).
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă.
  • Abilități dezvoltate de comunicare.
  • Responsabilitate, capacități analitice, atentie la detalii.

Condiții de muncă:

  • Grafic de lucru luni-vineri [показать номер]10.00-19.00.
  • Loc de muncă în centrul capitalei.
  • Pachet social complet.
  • Colectiv primitor și conducători adecvați.
  • Perspective în carieră.

Responsabilități:

  • Primirea și verificarea documentelor contabile primare.
  • Evidența contabilă-păstrarea competentă şi veridică a documentaiei de contabilitate.
  • Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor.
  • Elaborarea rapoartelor întru buna evidență a cheltuielilor.
  • Întocmirea dărilor de seama către organele ierarhic superioare.
  • Pregătirea documentelor pentru rapoarte fiscale şi statistice.
  • Planficarea bugetelor și altor instrumente de gestionare financiară.
  • Evidența încasărilor și cheltuielilor (paypal,ecommerce, chesh, contul bancar).
  • Evidența și calcularea salariilor.

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?