Publicat Ieri

Content Manager

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

    • Analiza fișierelor și adăugarea informațiilor (1 C) despre produse, ulterior se plasează pe site.
    • Gestionarea, actualizarea, redactarea informațiilor (TEXT+POZE) plasate pe site.
    • Configurarea modulelor adiționale (plugin-uri)
    • Structurarea informației pentru publicare.
    • Modificări care țin de SEO.
    • Testarea funcționalului nou pe site.
    • Analizarea si propunerea îmbunătățirilor pe site.
    • Management conținut în unele marketplace-uri.
    • Raportarea săptămânal și lunar a indicatorilor privind rezultatele obținute din activitatea proprie.

    Cerințe:

    • Studii superioare;
    • Experiență în domeniu, minim - 3 ani;
    • Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă (engleza constituie un avantaj);
    • Capacitatea de a se adapta rapid la schimbări și de a lucra eficient într-un mediu dinamic;
    • Responsabilitate, corectitudine şi seriozitate.

Noi îți oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive;
  • Oportunitatea de a lucra într-o industrie în plină dezvoltare;
  • Mediu de lucru prietenos și dinamic.

CV expediati la adresa de email hr.instrumentool@gmail.com

Tel. [vezi telefon]078833304

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte