Опубликовано вчера

Content Manager

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Responsabilități:

    • Analiza fișierelor și adăugarea informațiilor (1 C) despre produse, ulterior se plasează pe site.
    • Gestionarea, actualizarea, redactarea informațiilor (TEXT+POZE) plasate pe site.
    • Configurarea modulelor adiționale (plugin-uri)
    • Structurarea informației pentru publicare.
    • Modificări care țin de SEO.
    • Testarea funcționalului nou pe site.
    • Analizarea si propunerea îmbunătățirilor pe site.
    • Management conținut în unele marketplace-uri.
    • Raportarea săptămânal și lunar a indicatorilor privind rezultatele obținute din activitatea proprie.

    Cerințe:

    • Studii superioare;
    • Experiență în domeniu, minim - 3 ani;
    • Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă (engleza constituie un avantaj);
    • Capacitatea de a se adapta rapid la schimbări și de a lucra eficient într-un mediu dinamic;
    • Responsabilitate, corectitudine şi seriozitate.

Noi îți oferim:

  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive;
  • Oportunitatea de a lucra într-o industrie în plină dezvoltare;
  • Mediu de lucru prietenos și dinamic.

CV expediati la adresa de email hr.instrumentool@gmail.com

Tel. [показать номер]078833304

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?