Publicat Ieri

Consilier vestimentar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Consilier vestimentar (Ciocana)

Suntem încântați să anunțăm că AZART angajează vânzători consultanți talentați care se vor alătura echipei noastre. Dacă îți place să lucrezi cu oamenii, să ai grijă de clienți și să îți manifești abilitățile de vânzător, atunci această poziție poate fi potrivită pentru tine.

Căutăm o persoană ambițioasă și comunicabilă, care să ofere o experiență de cumpărare excelentă pentru clienți. Ca vânzător consultant, vei fi responsabil de a ajuta clienții să găsească ținute potrivite, să răspunzi la întrebările lor și să le oferi sfaturi în ceea ce privește stilul și tendințele actuale.

Ce oferim noi:

  • Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu competitiv în funcție de rezultatele obținute
  • Regim de lucru: pe schimburi
  • Echipă tânără, mediu de lucru plăcut
  • Suplinire permanentă cu marfă nouă
  • Creștere avansată în carieră

Responsabilități:

  • Consultarea și deservirea clienților (vânzări active)
  • Ajutor la crearea stilului și ținutei clientului
  • Amenajarea zonei de vânzări și a vitrinelor în conformitate cu standardele companiei
  • Informarea clienților despre promoțiile desfășurate în cadrul companiei
  • Menținerea curățeniei și ordinii în magazin

Grozav dacă:

  • Ai studii medii de specialitate sau superioare
  • Cunoști limba română și rusă
  • Ai capacitatea de a lucra pentru un rezultat bun
  • Ești persoană energică, comunicabilă, receptivă
  • Înveți rapid și ești punctuală

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md

Informații suplimentare la tel.: 061 033 522

Abilități cheie
Vânzări Răbdare Motivație Lucru în echipa
Trimite CV

Beneficii

Traininguri

Despre companie

„Azart”, rețea de magazine ce propune o gamă variată de articole vestimentare de la cele mai renumite branduri internaționale

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte