Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea funcției:
Căutăm Agent de Vânzări B2B (Hunter) care să ne ajute să îmbunătățim performanța în vânzări și să creștem considerabil numărul acestora.

Despre noi:

  • Producem uși, ferestre din PVC și Aluminiu, rollete, porți de garaj, construcții din sticlă.
  • Investim constant în calitatea serviciilor prin tehnologii și inovații, sisteme de gestionare a calității serviciilor noastre
  • Investim în instruirea continuă a echipei noastre, investim necontenit în comunicarea cu clienții noștri, activi și cei potențiali
  • Ne ajutăm clienții prestând servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de preț și calitate

Descrierea jobului:

Pe postul de Agent Teren (Hunter) vei fi responsabil:

  • Căutarea și elaborarea bazelor de date cu potențiali clienți
  • Lucru cu apeluri de intrare și de ieșire de la clienți existenți și potențiali
  • Stabilirea și efectuarea întâlnirilor cu clienți existenți și potențiali
  • Să construiești relații cu clienții de lungă durat
  • Să faci prezentări de produs, public sau/și în ședință cu clienții
  • Să conduci clientul către închiderea tranzacției
  • Să înregistrezi fiecare client nou în programul CRM
  • Să completezi constant programul CRM cu comentarii, sarcini, activitățile în curs de desfășurare, situațiile noi create, etc

Ce oferim:

  • Salariu motivant
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z
  • Concediu de odihnă și concediu medical

Notă:
Dacă sunteți interest de acest post, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email info@vefasistem.md

tel. [vezi telefon]060668940 Ivan

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Analiza datelor Apeluri reci Comunicare clară și eficientă Comunicare tehnică și non tehnică Convingere Entuziasm Lucru în echipa Managementul relației cu clienții (CRM) Motivație Negocierea și semnarea contractelor Excel Productivitate și organizare Răbdare Vânzări
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte