Publicat Ieri

Lacatus-montator

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Lacatus - montator

Responsabilitati:

  • Apt de a citi desene tehnice.
  • Pregatirea elementelor componente necesare realizarii structurilor metalice in constructii.
  • Montarea, intretinerea, demontarea constructiilor metalice.
  • Realizarea de constructii metalice prin sudare (diverse imprejmuiri, balustrade, usi de interior, suporti pentru pereti cortina, stalpi de rezistenta, scari metalice etc.).
  • Ajusteaza, asambleaza, imbina, finiseaza, incadreaza usi, balustrazi  metalice in interiorul constructiei.
  • Executa lucrari de vopsitorie dupa caz.
  • Apt sa utilizeze echipamentele, sculele si materialele puse la dispozitie. (sa poata lucra la disc circulant, la strungul de gaurit, sa poata taia la ghelotina).

Cerinte:

  • Studii de specialitate, cat.3-5.
  • Experienţă de muncă în domeniu min.3 ani.
  • Responsabilitate si punctualitate.

Compania oferă:

  • Condiții de muncă atractive.
  • Salariu motivat și întreg pachet social.

Mun.Chisinau, str.Gagarin 10

Tel. [vezi telefon]069077439[vezi telefon]0 22 401-329

Trimite CV

Despre companie

Horus este o companie de construcții care activează pe piața din Moldova din anul 1995.

Inițial compania și-a desfășurat activitatea în domeniul instalării și întreținerii de utilități (sisteme de încălzire și gaz), pentru ca ulterior să-și extindă echipa de profesioniști și în domeniul construcției imobiliarelor. Principalul pilon pe care se ghidează compania zi cu zi este calitatea superioara a serviciilor oferite și a lucrărilor finalizate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte