Publicat Ieri

Ciontolitor/ deflaxator vită-porc / Oбвальщик говядины-свинины

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe generale:

  • Studii medii, de preferință în domeniu;
  • Experiență în domeniu obligatoriu, la dezosarea și tranșarea a carcaselor de porc și vită;
  • Persoană responsabilă, organizată, harnică;
  • Disponibil în regim de lucru flexibil.

Responsabilități:

  • Respectarea strictă a modului și regimului de lucru;
  • Încadrarea în normele de execuție;
  • Realizarea activităților de producție zilnice;
  • Asigurarea unui flux continuu de produs tranșat.

Grafic de lucru: 8 ore/zi- 6 zile/săptămână
Salariul lunar din volum

E-mail: cristina.marjinean@carmez.md
Telefon: [vezi telefon]060690077

Общие требования:

  • Среднее специализированное образование в данной области;
  • Опыт работы в области обязательно обвалки и разделки говядины, свинины;
  • Ответственный, организованный, трудолюбивый человек;
  • Доступен в гибком рабочем режиме.

Обязанности:

  • Строгое соблюдение режима работы;
  • Заполнение рабочих норм;
  • Выполнение ежедневных производственных работ;
  • Обеспечить непрерывный поток нарезанного продукта.

Режим работы: 8 часов в день /6 дней в неделю
Ежемесячная зарплата по обьему

Отправьте свое резюме на адрес электронной почты: cristina.marjinean@carmez.md.
Телефон: [vezi telefon]060690077

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Lucru în echipa Productivitate și organizare Rezistența fizică
Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte