Publicat Ieri

Maistru (Secția de producere Cofetărie)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture, Tură de noapte
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Primirea planului producției și executarea acestuia;
  • Verificarea parametrilor tehnici ai produselor fabricate;
  • Coordonează și organizează pesonalul din subordine, răspunde de producția finită, receptionează, depozitează, pregătește, dozează materia prima si materialele necesare pentru producere.

Cerinţele candidatului:

  • Cunoașterea caracteristicilor şi cerinţelor tehnologiei de producţie;
  • Cunoașterea cerințelor Standardelor de stat, tehnice față de materia prima, materialele si producția finită;
  • Experienţa pe o poziţie similară;
  • Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată,responsabilă;

Beneficii oferite:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
  • Salariu motivant.

Pentru mai multe informații puteți apela: [vezi telefon]060022551.
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@7spice.md.
Adresa: mun. Chișinău, șos. Muncești 121/E

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, șos. Muncești, 121/E