Publicat Ieri

Secretar/ă/Asistent Director

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • recepționarea și  repartizarea comenzilor către traducători și pregătirea lor pentru clienți (sau trimiterea prin mail);
  • evidența comenzilor;
  • recepționarea și evidența apelurilor telefonice;
  • corespondența cu clienții și partenerii companiei.

Cerințe:

  • studii superioare sau incomplete;
  • cunoaștere perfectă a limbii române / ruse;
  • abilități excelente de organizare și comunicare.
  • cunoștințe de MS-Office;
  • atenție la detalii;

Condiții de muncă:

  • angajare oficială în câmpul muncii;
  • instruire gratuită în cadrul companiei;
  • Oportunitatea de angajare pe termen lung;
  • Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
  • perspectivă de avansare în funcție;
  • mediu plăcut de lucru;
  • o echipă tânără și dinamică.

Vă rugăm să expediați CV-ul cu poză și cu specificarea Secretar/ă/Asistent Director și scrisoarea de motivație la adresa electronică: hr.protranslate@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Biroul de traduceri ProTranslate Group este unul dintre liderii agențiilor care prestează servicii de traduceri. Pentru a păstra poziția de lider domeniul nostru, suntem în perfecționare continuă. Echipa noastră este formată din cei mai buni profesioniști, specializați atât în traduceri scrise, cât și în interpretariat

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte