Publicat Ieri

Consilier vânzări – Magazin Lensa, Chișinău

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Hai să faci parte dintr-o echipă TARE:

Responsabilitățile tale în echipa Lensa:

  • Vei ajuta clienții să aleagă produse potrivite nevoilor lor
  • Vei plasa noi comenzi și te vei ocupa de gestionarea lor
  • Vei încasa comenzile
  • Te vei asigura că showroom-ul este curat și organizat
  • Toate lucrurile le vei face alături de o echipă pasionată de a lucra cu și pentru oameni.

Apreciem TARE:

  • Atitudinea pozitivă :)
  • Dorința de a învăța și a acumula noi cunoștințe în domeniul opticii și în retail
  • Abilitățile de operare a calculatorului
  • Experiența într-o poziție similară - reprezintă un avantaj, însă suntem gata să te introducem noi în lumea opticii.

Ca parte din echipă, vei beneficia de:

  • Salariu fix
  • Bonusuri lunare prin care iți răsplătim performanța
  • Oportunitatea de a evolua rapid într-un mediu dinamic
  • Discount la toate produsele din portofoliul Lensa
  • Liber de ziua ta și extra zile de concediu pentru fiecare an petrecut în echipă
  • Contract pe o perioadă nedeterminată

Lensa este un brand românesc fondat de antreprenorul Daniel Crăciun, care după 10 ani de existență s-a poziționat între cei mai mari jucători pe piața locală de optică. În prezent, compania deține peste 80 de showroomuri în România, Republica Moldova și Bulgaria.

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Zile suplimentare de concediu

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Vlaicu Pârcălab, 45
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?