Опубликовано вчера

Consilier vânzări – Magazin Lensa, Chișinău

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Hai să faci parte dintr-o echipă TARE:

Responsabilitățile tale în echipa Lensa:

  • Vei ajuta clienții să aleagă produse potrivite nevoilor lor
  • Vei plasa noi comenzi și te vei ocupa de gestionarea lor
  • Vei încasa comenzile
  • Te vei asigura că showroom-ul este curat și organizat
  • Toate lucrurile le vei face alături de o echipă pasionată de a lucra cu și pentru oameni.

Apreciem TARE:

  • Atitudinea pozitivă :)
  • Dorința de a învăța și a acumula noi cunoștințe în domeniul opticii și în retail
  • Abilitățile de operare a calculatorului
  • Experiența într-o poziție similară - reprezintă un avantaj, însă suntem gata să te introducem noi în lumea opticii.

Ca parte din echipă, vei beneficia de:

  • Salariu fix
  • Bonusuri lunare prin care iți răsplătim performanța
  • Oportunitatea de a evolua rapid într-un mediu dinamic
  • Discount la toate produsele din portofoliul Lensa
  • Liber de ziua ta și extra zile de concediu pentru fiecare an petrecut în echipă
  • Contract pe o perioadă nedeterminată

Lensa este un brand românesc fondat de antreprenorul Daniel Crăciun, care după 10 ani de existență s-a poziționat între cei mai mari jucători pe piața locală de optică. În prezent, compania deține peste 80 de showroomuri în România, Republica Moldova și Bulgaria.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Бонусы и премии

Дополнительные выходные

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Вместе мы Ленса! 100% румынский бренд, самый популярный ритейлер оптики в Румынии, владеющий лидирующим на рынке интернет-магазином и национальной сетью из более чем 40 магазинов, которая постоянно расширяется.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Vlaicu Pârcălab, 45
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?