Publicat Recent

Electrician Auto

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oraș: Chișinău;
Studii: oricare;

Compania oferă:
- Program de lucru Ln-Vn de la 9:00 -18:00
- pachet social;
- salariul calculat în funcție de nivelul de calificare și volumul de muncă realizat.
- Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;
- Compensarea 50% pentru sport.
- Adresa str. Calea Basarabiei 44 (spre sediu te deplasezi cu transportul de serviciu, care te ridica (vine) direct la statie dimineata si seara)

RESPONSABILITĂȚI:

- Diagnostica si reparatie al sistemului electric auto la nivel profesional:
sistemul electric al motorului pe benzină sau diesel, sistemul de injectie si alti consumatori electrici auto.
sistemul de frinare ABS, ESP.
sistemul AIRBAG
sisteme de confort, inchideri centralizate, alarme si diverse unitati de comanda habitaclu.
sisteme de iluminare interior si exterior
sisteme audio si multimedia.

Cerințe:
- Experienta de la 1 an

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: job@autoshina.md, specificînd în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați sau sunati pe numarul: +[vezi telefon]373 62016932

Trimite CV

Despre companie

Autoshina.md представляет шинный магазин в Кишинёве, которому можно доверять. Почему? Потому что мы работаем на рынке несколько лет и придаём особое значение качеству, первоклассным характеристикам предоставляемых продуктов и услуг. Если вы примите решение сотрудничать с нами, то получите не только серию качественных покрышек от мировых производителей, но и широкий ассортимент товаров и аксессуаров для успешного функционирования вашего автомобиля.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte