Publicat Recent

Electrician auto

Informații de bază

Salariu:
de la 25 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Oraș: Chișinău.
Studii: oricare.
Program de lucru:  Ln-Vn 9:00 -18:00.

          Beneficii:

  •  compensarea a 50% din costul abonamentului la sală;
  •  asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității;
  •  salariu plătit săptămînal.

    RESPONSABILITĂȚI:
    diagnostica si reparatie al sistemului electric auto la nivel profesional:
  • sistemul electric al motorului pe benzină sau diesel, sistemul de injectie si alti consumatori electrici auto.
  • sistemul de frinare ABS, ESP.
  • sistemul AIRBAG
  • sisteme de confort, inchideri centralizate, alarme si diverse unitati de comanda habitaclu.
  • sisteme de iluminare interior si exterior
  • sisteme audio si multimedia.

       Cerințe:
Experienta de la 1 an

Trimite CV

Despre companie

Autoshina.md представляет шинный магазин в Кишинёве, которому можно доверять. Почему? Потому что мы работаем на рынке несколько лет и придаём особое значение качеству, первоклассным характеристикам предоставляемых продуктов и услуг. Если вы примите решение сотрудничать с нами, то получите не только серию качественных покрышек от мировых производителей, но и широкий ассортимент товаров и аксессуаров для успешного функционирования вашего автомобиля.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte