Publicat Recent

Șofer (categoria B, C)

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania „SLAVENA LUX” SRL, producător autohton (produse din pește) și distribuitor produse alimentare (VICI, Konti, Mr. Ricсo, БОМ БIК, BRIVAIS VILNIS, RIGA GOLD, БИСКВИТ ШОКОЛАД, Делиция) cu o experiență de mai mult de 22 ani, anunță concurs la postul vacant de:  Șofer (categoria B, C)

Oferim:

  • Lucru intr-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu de la 12000 - 14000  lei ( netto )
  • Regim de lucru: 5, 6 zile de la 6.00/7.00 pina la ultimul client
  • Concediu anual 28 zile calendaristice

Responsabilități:

  • Deservirea clienților și livrarea produselor in termen
  • Participarea la incarcarea/descarcarea marfurilor

Cerințe:

  • Permis de conducere categ. B, C;
  • Stagiu de conducere minim 2 ani;
  • Certificat de competențe pentru produse alimentare;
  • Carticica sanitara

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa hr@slavena.md

Informații suplimentare la tel.:  [vezi telefon]060 90 70 74; [vezi telefon]022 52 15 77.

Adresa: Chișinău, str.Valea Bîcului 1/1

Trimite CV

Despre companie

О нас:
Деятельность компании включает в себя импорт, производство и продажу продуктов питания в Молдове. Главный офис расположен в г. Кишинев, имеются также филиалы в г. Бельцы и г. Чадыр-Лунга. История компании насчитывает более 13 лет. За это время компания завоевала лидирующие позиции в отрасли, заработала репутацию надежного и компетентного партнера. Цель компании – производить и реализовывать качественную продукцию, постоянно увеличивая ассортимент.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Valea Bicului, 1/1